Jazykové korektury

Home > Jazykové korektury

Jazykové korektury

Váš text za Vás mluví. Bezchybnost a srozumitelnost je zárukou kvality i pro Vaše klienty! Nabízíme korektury veškerých marketingových textů, knih, časopisů, bakalářských a diplomových prací... 3 stupně korektorských služeb šitých Vám přesně na míru:

1. Gramatická a pravopisná korektura

2. Stylistická korektura

3. Kompletní korektura

Běžně pro opravu textů je dostačující Gramatická a pravopisná korektura nebo Stylistická korektura, jedná-li se o souvislejší text. Kompletní korekturu doporučujeme až v případě textových auditů. Typ korektur určíme po domluvě s Vámi, a to podle kritéria převažujících chyb a opravíme veškeré chyby v dokumentu. Můžete se spolehnout, že vyskytne-li se typografická chyba při objednávce Gramatické a pravopisné korektury, vždy ji opravíme.

Redakční práce

Nabízíme další služby oprav textů zvláště pro nakladatelství a vydavatelství – kompletní redakce knih, ale také pro firmy i jednotlivce. Redakce dává textům jednotnou a výraznou tvář.

Expres služby

Vyzkoušejte naše Expres korektury – nabízíme rychlé řešení Vaší situace. Jazyková i věcná správnost jsou vždy důležitými komponenty Vaší prezentace, myslete na ni za každých okolností. Potřebujete opravit své texty okamžitě? Prohlédněte si nabídku našich Expres služeb.

Objednávka

Pro objednávku, cenovou kalkulaci nebo získání dalších informací vyplňte prosím kontaktní formulář.

Nebo:

  1. Pošlete email na redpen [at] redpen [dot] cz
  2. Zavolejte nám na číslo 606 512 112
  3. Po telefonické domluvě je možná osobní schůzka

Kontaktní formulář

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.

Opište, prosím, 2písmenný kód zobrazený na obrázku.

Návrat na začátek


Aktualizováno 15-04-2009

  • záložka


Redpen. Copyright (c) 2009 Redpen and/or its affiliates. All rights reserved. Administrator, Designed by Dadůl