Expres služby a slevy

Home > Expres služby a slevy

Připravili jsme pro Vás připravena možnost Expres objednávky korektur - do druhého dne i do dvou hodin! Abychom zajistili stoprocentně úspěšný průběh, je vždy nutná telefonická domluva.

Využijte našich speciálních balíčků, služby kompletní korektura, staňte se našimi stálými nebo VIP zákazníky a ušetříte.

Poskytujeme slevy i pro studenty.

Stálí a VIP zákazníci

Staňte se našimi Stálými nebo VIP zákazníky. Stačí, aby Vaše objednávka během jednoho roku nebo dříve přesáhla 5000 Kč a vstoupíte na dobu jednoho roku do skupiny Stálých zákazníků, přesáhne-li Vaše objednávka za rok nebo dříve 10 000 Kč, automaticky se na jeden rok stáváte VIP zákazníky.

Stálí zákazníci - jaké mají výhody?

Výrazné slevy na každou zakázku: -5 % z konečné ceny. Jazyková poradna na 6 měsíců za poloviční cenu. Navíc: Vážíme si všech zákazníků, ale ti, kteří se na nás obracejí pravidelně, získají přednostní právo zpracování objednávky.

VIP zákazníci - jaké mají výhody?

Výrazné slevy na každou zakázku: -10 % z konečné ceny. Jazyková poradna na 6 měsíců zdarma. Navíc: Vážíme si všech zákazníků, ale ti, kteří se na nás obracejí pravidelně, získají přednostní právo zpracování objednávky.

Studenti

Podporujeme studenty a poskytujeme jim slevu 10 % na každou zakázku, na korekturu seminárních, bakalářských, diplomových, rigorózních a disertačních prací poskytujeme slevu 50 %. Neriskujte a objednejte si korekturu ročníkových, bakalářských, magisterských či disertačních prací. Bezchybnost a dokonalá připravenost se vyplácí.

Expres služby

Expres korektury je možné objednat telefonicky na čísle 606 512 112. Kvůli garanci kvality je tato služba množstevně omezena - do 24-12 hodin 20 NS, do 2 hodin
max. 10 NS.

Rychlé objednávky 1-10 NS 10-20 NS
Do 24 hodin +25 % ceny +20 % ceny
Do 12 hodin +50 % ceny +40 % ceny
Do 2 hodin +75 % ceny

Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9.00 do 18.00, ale nabízíme Vám službu Večerní hodiny a Víkendy, kdy je možné po telefonické domluvě v uvedeném čase na čísle 606 512 112 Vaši objednávku zpracovat.

Večerní hodiny +75 % ceny
Víkendy +50 % ceny

V případě kombinace Expres služeb, platí ceny Večerních hodin a Víkendů.

 

Návrat na začátek


Aktualizováno 14-04-2009

  • záložka


Redpen. Copyright (c) 2009 Redpen and/or its affiliates. All rights reserved. Administrator, Designed by Dadůl